연결중...

목록으로 돌아가기

Database Administrator

위치: BUDAPEST, HUNGARY 급여: Salary Negotiable
Sector: 테크놀로지 직업 유형: 정규직
Shift Type: N/A 지원서: 2
Posted: 약 2 개월 ...전에 참조번호: X3-603122

Partnercégünk bővülő csapatába keresünk Database administrator kollégát

Feladatok:

  • Fejlesztőkkel való együttműködés
  • Segítségnyújtás kódok felülvizsgálatában
  • SQL lekérdezések, hibák feltárása, dokumenetálása és a javítások telepítése
  • DBMS telepítések, hangolások, implementálások végzése
  • Rendszerfejlesztési javaslatok tétele
  • Statisztikai adatok gyűjtése
  • Üzleti folyamatok kódolása
  • A vállalat adatkezelési gyakorlatának és szabályzatának kialakítása
  • Adatbázistervezés, -megvalósítás és -karbantartás

Elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat adatbázisok kezelésében
  • Minimum 3 év Microsoft SQL és MySQL tapasztalat
  • Programozási nyelvekben szerzett tapasztalat, pl. T-SQL
  • Kiemelkedő problémamegoldó-készség és hatékony kommunikációs képesség
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és olvasásban
  • Felsőfokú végzettség

Amit partnercégünk kínál:

  • Távoli munkavégzés lehetősége (akár heti 4 nap home office)
  • Hosszútávú és megbízható munkahely egy nemzetközi hátterű cégnél
  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Jó hangulatú és barátságos környezet
  • Modern iroda

Lokáció: Budapest, XIII. kerület frekventált részén

Elérhetőség: Böröcz Anna / anna.borocz@reed.com / +36 1 8833 588